تخت خوابی برای استراحت و شارژ موبایل ها+عکس

اگر موبایل های امروزی مثل ما انسان ها جان داشتند، به طور حتم بسیاری از آنها از شدت کار روزانه لب به گلایه باز می کردند. برخی افراد حتی دو بار در روز موبایل خود را شارژ می کنند، اما به نظر شما این مقدار استراحت برای آنها کافیست؟ شاید این گجت های پرکار نیز نیاز به یک چرت کوتاه داشته باشند. پس چه بهتر که تخت خوابی مناسب برای آن ها فراهم کنیم تا علاوه بر شارژ شدن، کمی هم خستگی روز را از تن به در کنند.


008
Phone Bed مکان استراحت ایده آالی را برای موبایل های گران قیمت تمام افراد خانواده شما فراهم می کند، ضمن این که می تواند به طور همزمان ۱۰ دستگاه تلفن هوشمند را شارژ نماید. بنابراین این تخت کوچک را در کنار تخت خواب خود قرار دهید و شب هنگام، با موبایلتان به خواب بروید و هر دو موقع صبح سرحال و پر انرژی از جا برخیزید.


009
چنین وسیله ای می تواند به گسترش فرهنگ استفاده درست از ابزارهای الکترونیک نیز کمک کنید. مثلاً می توانید در خانه قانونی وضع کنید و از همه بخواهید بعد از ساعتی خاص تمام موبایل ها را به رخت خواب فرستاده و خود به گفتگو و معاشرت با یکدیگر بپردازند.

در دو طرف بدنه Phone Bed مکان هایی برای قرار دادن موبایل ها تعبیه شده، تبلت ها را نیز می توان روی تشک پارچه ای آن قرار داد.
010
این محصول جالب از طریق وبسایت Thrive Global و با قیمت ۱۰۰ دلار در دو رنگ مجزا قابل خریداری است.

دیجیاتو/