جدال صدرنشینان لیگ یک و تقابل نصرتی و عنایتی در هفته چهارم

هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته یک امروز (دوشنبه) با انجام ۸ بازی برگزار می‌شود.
هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال امروز (دوشنبه) با انجام ۸ بازی آغاز می‌شود که در مهم‌ترین بازی‌ها خوشه طلایی ساوه به مصاف آلومینیوم اراک می‌رود.
خوشه طلایی ساوه و آلومینیوم اراک که با ۷ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم رقابت‌های لیگ دسته یک جای دارند و صدرنشینان این رقابت‌ها محسوب می‌شوند، حساس‌ترین دیدار این هفته را برگزار می‌کنند و پیروز این مسابقه می‌تواند فاصله خوبی را با دیگر رقیبان در جدول رقابت‌ها ایجاد کند.
هم‌چنین بادران تهران که با ۷ امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد و رقیب جدی دو تیم بالای جدول محسوب می‌شود، امروز (دوشنبه) با علم و ادب تبریز دیدار می‌کند. بادران در صورت پیروزی در این دیدار و تزلزل تیم‌های آلومینیوم اراک و خوشه طلایی می‌تواند صدر جدول را در این هفته از آن خود کند.
تیم ‌های فجر سپاسی و نود ارومیه که با شش امتیاز به ترتیب چهارم و پنجم هستند، به ترتیب با ملوان و رایکا بابل بازی دارند و این دو تیم در صورت کسب سه امتیاز این بازی‌ها می‌توانند جایگاه خود را در نیمه بالای جدول مستحکم کنند.
نبرد دو تیم گل‌ریحان البرز رده هفتمی و قشقایی شیراز رده نهمی از دیگر بازی‌های مهم هفته چهارم لیگ دسته یک است که به نوعی تقابل تفکرات مربیان پرسپولیسی و استقلالی لیگ یک،‌ یعنی محمد نصرتی و رضا عنایتی است و این مساله حساسیت بازی را دوچندان کرده است.
بازی‌های هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته یک به شرح زیر است:
دوشنبه ۱۱ شهریور
فجر سپاسی – ملوان ساعت ۱۷:۰۰
مس رفسنجان – نیروی زمینی ساعت ۱۷:۳۰
گل ریحان البرز – قشقایی شیراز ساعت ۱۷:۳۰
مس کرمان – سرخپوشان پاکدشت ساعت ۱۷:۳۰
نود ارومیه – رایکا بابل ساعت ۱۷:۳۰
بادران تهران – علم و ادب تبریز ساعت ۱۷:۴۵
خوشه طلایی ساوه – آلومینیوم اراک ساعت ۱۸:۰۰
سپیدرود رشت – استقلال خوزستان ساعت ۱۸:۰۰
سه شنبه ۱۲ شهریور
داماش گیلان – آرمان گهر ساعت ۱۸:۰۰