رنگ لاک برای پوست سبزه

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای انتخاب رنگ لاک مناسب، رنگ پوست است؛ تناسب و هماهنگی بین این دو می‌تواند استایل بسیار جذابی به شما دهد. از این‌رو در این مطلب چند مدل رنگ لاک برای پوست سبزه به شما معرفی خواهیم کرد و توضیحی مختصر در مورد نحوه ست کردن لاک با لباس خواهیم داد؛ با ما باشید.
انواع رنگ لاک برای پوست سبزه
۱. لاک‌ های متالیک

استفاده از این لاک‌ها می‌تواند بهترین گزینه برای هماهنگی با پوست تیره‌ شما باشد. این لاک‌ها هم برای طراحی ناخن جذابیت دارند و هم می‌توان آن‌ها را به تنهایی استفاده کرد.

۲. لاک با رنگ‌ زرد و طلایی
لاک ناخن‌هایی با پایه زرد برای پوست سبزه شما زیبایی خاصی به ارمغان خواهند آورد؛ از لاک‌های طلایی و زرد براق یا مات استفاده کنید. این رنگ‌ها می‌توانند رنگ پوست سبزه را تقویت کند و با استفاده از این رنگ پوست شما بیشتر می‌درخشد. همچنین این رنگ به صورت ترکیبی کنار رنگ‌هایی چون قرمز و آبی نیز قشنگ می‌شود.

۳. لاک رنگ کرمی و فیلی
بهترین رنگ خنثی برای پوست سبزه، لاک رنگ کرم یا فیلی است. برخلاف پوست‌های روشن که در کنار این رنگ بی‌روح جلوه می‌کنند، پوست‌هایی با رنگ تیره‌ متوسط می‌توانند از این رنگ آزادانه استفاده کنند و بدرخشند!

۴. لاک قرمز آتشین و زرشکی
رنگ قرمز از رنگ‌هایی است که هر کسی با هر رنگ پوستی می‌تواند از آن استفاده کند. اگر پوست سبزه دارید می‌توانید از طیف وسیعی از این رنگ برای لاک ناخن خود استفاده کنید و مطمئن باشید زیبایی خاصی به ناخن‌های شما می‌بخشد.

۵. لاک هلویی
کسانی که رنگ پوست متوسط و سبزه‌ای دارند می‌توانند سراغ تناژ هلویی بروند. بهتر است یک رنگ لاک هلویی مات را انتخاب کنید.

۶. لاک رنگ سبز

اگر به دنبال رنگ لاک ایده‌آل می‌گردید، تناژ‌های رنگ سبز می‌توانند زیبایی فوق العاده‌ای به پوست سبزه شما بدهند. این رنگ باعث می‌شود دستان شما جوان‌تر به نظر بیاید و حس طراوت را به خود شما و اطرافیان القا خواهد کرد.

۷. لاک رنگ قهوه‌ ای

شاید عجیب به نظر برسد که رنگ‌های تیره برای پوست سبزه مناسب باشد، ولی جالب است بدانید رنگ‌های تیره هماهنگی خوبی با پوست تیره داشته و حالت جذاب و شیکی به آن می‌دهند. یکی از بهترین رنگ‌هایی که در خانواده رنگ‌های تیره و خنثی قرار می‌گیرد، رنگ قهوه‌ای مایل به شکلاتی است. شما می‌توانید با انتخاب این رنگ و استفاده از روش‌های ساده برای طراحی‌ ناخن، دست‌های خود را بسیار زیبا جلوه دهید.

۸. رنگ مرجانی
رنگ صورتی مرجانی ترند سال ۲۰۱۹ بوده و پوست سبزه شما در کنار این رنگ جلوه‌ای جذاب و زیبا خواهد داشت. این رنگ‌ حتی برای رژ لب شما هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

۹. لاک نقره‌ ای
یکی دیگر از رنگ‌های مناسب برای لاک ناخن افرادی که پوست سبزه دارند، نقره‌ای است. ترجیحا از لاک مات برای این رنگ‌ استفاده نکنید؛ چراکه برای پوست سبزه شما رنگ نقره‌ای باید درخشان و براق باشد.

۱۰. لاک رنگ آبی پاستلی
برای خانم‌های سبزه‌ای که به خانواده رنگ آبی علاقه دارند، رنگ آبی آسمانی و رنگ آبی پاستلی جزء بهترین انتخاب‌هاست. این رنگ به شما کمک می‌کند تا ناخن‌های شما هماهنگ با رنگ پوست شما به نظر برسد.

۱۱. رنگ مشکی
یکی از رنگ‌های زیبا و خلاقانه لاک برای استفاده، مشکی است که هم به تنهایی جلوه‌ای زیبا دارد و هم شما می‌توانید در صورت تمایل بعد از استفاده به صورت‌های مختلفی آن را دیزاین کنید.

۱۲. لاک بنفش

یک لاک با تم بنفش کمک بسیاری می‌کند تا درخشش و زیبایی رنگ پوست سبزه شما بیشتر شود. این رنگ‌ها پوست شما را روشن‌تر نشان خواهد داد.