گرد و خاک رئیس در اردوی تیم‌ملی

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: اگر برخی از دوستان انتظار دارند که ما با القاب آن‌ها را بشناسیم همان بهتر که دیگر رفاقتی با ما نداشته باشند.
هفته گذشته نخستین جلسه تمرینی ملی‌پوشان تیم‌های پرورش‌اندام، فیزیک و بادی‌کلاسیک در باشگاه مخابرات با حضور ناصر پورعلیفرد و مهدی نصیبی رئیس و دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام برگزار شد. در این جلسه ناصر پورعلیفرد، رئیس فدراسیون با صحبت‌هایش خیلی‌ها را غافلگیر کرد. صحبت‌هایی که شاید به زعم خیلی‌ها برای معدود دفعاتی بود که از زبان او شنیده می‌شد.
پورعلیفرد در ابتدای صحبت‌های خود با عرض تبریک به ملی‌پوشان گفت: ۱۴ نفر از ۱۶ نفر دعوت شده به اردوی تیم‌های ملی نمایندگان شایسته استان‌های مختلف هستند که با مربیان مختلف و با زحمات خودشان به اینجا رسیده‌اند، در شرایطی که به هیچ عنوان قبلاً این‌گونه نبود.
پورعلیفرد ضمن دادن اطمینان به ملی‌پوشان که اجازه نخواهد داد حقی از آن‌ها پایمال شود، گفت: فهرست اولیه ما جهت حضور در رقابت‌های آسیایی چین ۳۰ نفر بود که شورای برون مرزی تنها با اعزام ۲۰ نفر از آن‌ها موافقت کرد. فهرستی که ۱۶ ورزشکار، یک مربی، یک سرپرست، یک پزشک و یک نماینده از وزارت ورزش و جوانان در آن جای گرفته‌اند.
پورعلیفرد گفت: بپذیرید که چنانچه قرار بر این بود که انتخاب‌ها خارج از عرف و قوانین فدراسیون انجام شود، هیچ کدام از شما قهرمانان امروز اینجا نبودید و این اطمینان را داشته باشید که دیگر از این پس در رفاقت ما با این و آن هیچ حقی از کسی ضایع نخواهد شد.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام گفت: جلسه‌ای هفته گذشته با دو تن از عزیزان در دفتر خود داشتیم که برداشت اشتباهی از آن شد و خیلی‌ها بعد از آن جلسه اعلام کردند که مربی تیم ملی مشخص شده است که اصلاً این‌گونه نبوده و نیست و من از این ماجرا سخت گله‌مندم.
پورعلیفرد گفت: دیگر آن دوران گذشت که با اسم من، دوستان می‌رفتند و سوءاستفاده می‌کردند. دیگر دوران وعده دادن و وعده گرفتن به این و آن به سر آمده است.
رئیس فدراسیون در ادامه با تشکر از حسین رجبی، سرپرست تیم ملی گفت: باید قدر چنین آدم‌هایی را در ورزش دانست و از آن‌ها قدردانی کرد تا در ورزش بمانند. ضمن اینکه پاسخ من به آن‌هایی که می‌گویند، پول می‌دهند تا در تیم ملی مسئولیت بگیرند، این است که شما هم بیایید و پول بیشتری بدهید تا در تیم ملی مسئولیت بگیرید!
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام در ادامه گفت: ملی‌پوشان از تاریخ ۳۱ تیر به اردوی شبانه‌روزی خواهند رفت. اردویی که متصل به پرواز آن‌ها در روز دوم تیر خواهد بود.
پورعلیفرد در پایان گفت: اگر برخی از دوستان انتظار دارند که ما با القاب آن‌ها را بشناسیم همان بهتر که دیگر رفاقتی با ما نداشته باشند