مد جدید این روزها؛ کفش های مامان بزرگی پاشنه مربعی

مدل های قدیمی نقش تأثیرگذاری در مد و فشن ۲۰۱۹ بزرگ کردند و هر روز ترند تازه ای را روی صحنه می بینیم که از سلیقه گذشتگان الهام گرفته است. یکی از جدیدترین ترندهای امسال، کفش های پاشنه مربعی و نوک تیز هستند که به آن ها لقب کفش مامان بزرگی را داده اند. شاید تو هم به خاطر داشته باشی که مادر بزرگ های ما از این مدل ها کفش ها به پا می کردند و بسیار خوشتیپ بودند! حالا وقت آن است که ما از این کفش ها استفاده کنیم و ترندی به نظر برسیم! پاشنه مربعی این کفش ها، پوشیدن آن ها را راحت کرده است و مثل خیلی از کفش های پاشنه دار برای استایل خیابانی نامناسب و ناراحت به نظر نمی رسند.

انواع صندل های نوک تیز با پاشنه مربعی جزو این ترند به حساب می آیند. فرقی نمی کند که این صندل ها بندی باشند و بدنه آن ها از نوارهای نازک تشکیل شده باشد یا اینکه نوارهای پوشش دهنده پا ضخیم تر باشند و بخش بیشتری از پا را پوشش دهند. این مدل صندل ها برای فصل تابستان انتخاب فوق العاده ای هستند و ترکیب آن ها با انواع شلوار و دامن جذاب است. امسال رنگ های روشن ترند شده اند؛ پس چه بهتر که از صندل هایی با رنگ های روشن، مثل سفید، کرم، بژ یا صورتی استفاده کنی. صندل های بندی هم یکی از ترندهای محبوب بهار ۲۰۱۹ هستند که در همین دسته می گنجند و ترکیب آن ها با پیراهن گلدار ماکسی، ایده فوق العاده ای برای استایل خیابانی است.
انواع کفش های گیوه ای پشت باز هم با پاشنه مربعی ترند شده اند. این کفش ها گاهی تنها پشت باز هستند و گاهی جلوی انگشتان آن ها هم باز است و شکل صندل هستند. انتخاب این کفش ها هم برای استایل خیابانی مناسب است، چرا که به هر صورت راحت هستند و با فرم کف پا تطابق دارند.
یکی از جذاب ترین ترندهای کفش امسال، مدل های پاشنه مربعی نوک تیز هستند. در برخی از این مدل کفش ها یک بند پشت پاشنه پا قرار دارد و حالتی بین صندل و کفش را دارند. بعضی دیگر از مدل ها هم مثل کفش کامل هستند. از این مدل کفش ها حالت های حصیری، چرمی، جیر و پلاستیکی وجود دارد و همه بسیار زیبا هستند.
نظرت در مورد این کفش های جذاب چیست؟ شاید بهتر باشد سراغ کمد مامان بزرگ بروی و کفش های قدیمی او را از نو احیا کنی! اما اگر قصد داری این ترند جذاب را بخری، یادت باشد رنگ های روشن و شاد را انتخاب کنی که ترندی تر و خوشتیپ تر به نظر برسی.