جمشیدی : خون خدا فیلمی کاملاً مردمی است

میثاق جمشیدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ، درخصوص ایفای نقش در فیلم سینمایی “خون خدا” گفت: فیلم خون خدا در وهله اول به شدت عجیب بود و در همین راستا نقش من در این فیلم به شدت چالش برانگیز و سخت بود.
بازیگر فیلم زهرمار درباره سختی قبول نقش‌ها در این فیلم اضافه کرد: نه تنها نقش من بلکه تمامی نقش‌ها در فیلمنامه حرف‌های مهمی را برای بیان داشتند و همین باعث می‌شد تا با نقش به شدت جدی برخورد شود.
وی در همین راستا ادامه داد: هر نقش از فیلم خون خدا نماینده قشر خاصی از جامعه بود و در مواجهه با کاراکتر اصلی می باید حرف اصلی خود را بیان می‌کرد. این افراد در زندگی روزمره ما دیده می شوند و همین کار را برای هر بازیگری سخت می‌کرد.
بازیگر فیلم خون خدا درباره چگونگی پیوستن خود به این پروژه تاکید کرد: در ابتدا فیلمنامه را خواندم و بسیار سریع به اثر اضافه شدم به نوعی که خودم از حضور در خون خدا کاملاً سورپرایز شدم.
جمشیدی با اشاره به اکران موفقیت آمیز اثر در زمان خود خاطرنشان کرد: من به شدت خوشحالم که در این فیلم به ایفای نقش پرداختم زیرا اعتقاد دارم فیلمی مردمی و به شدت تاثیرگذار در جامعه است. معتقدم که مردم به شدت از فیلم استقبال می کنند و اکران شگفت انگیزی خواهیم داشت.