مدل موی مردانه شیک مناسب محل کار

محل کار یکی از مکان‌هایی است که هر کسی باید برای انتخاب لباس، استایل و مدل مویش دقت و توجه زیادی به جوانب همه چیز داشته باشد و برای مردان شاغل، یکی از مهم‌ترین بخش‌ها، انتخاب مدل مویی است که هم زیبا باشد و هم اینکه با محیط کارشان تناسب خوبی داشته باشد..
بنابراین به دقت، مدلی را که با فرم صورتتان و محل کارتان هماهنگی دارد، انتخاب کنید تا استایل زیبا و جذابی داشته باشید.

Pompadour With Low Fade
اگر شما هم جزء مردانی هستید که متفاوت بودن را دوست دارند و همیشه سعی در داشتن استایلی بالاتر و شیک‌تر از بقیه دارند، این مدل به دردتان خواهد خورد. یک مدل پامپادور (مدلی که در آن، موها پف کرده هستند) کوچک با کناره‌های محوشونده که استایلتان را برای محل کار کاملا جذاب و شیک جلوه خواهد داد.

Medium Length Waves
همه مدل‌های مناسب برای محل کار به موهای کوتاه محدود نمی‌شوند و می‌توان با کمی بلند کردن موها، استایل شیکی هم برای مردان علاقمند به مول بلند فراهم کرد. بهتر است اندازه موها مدیوم باشد، یعنی نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه.
این مدل برای مردانی که موهایشان کمی موج‌دار است، مناسب‌تر است.

Textured Slick Back
یک استایل شیک، ساده و جوانانه که البته فقط برای مردان جوان نیست، بلکه مردانی با سن بالاتر هم می‌توانند از آن لذت ببرند و احساس جوانی کنند.
کافی است که موها را به سمت پشت شانه کنید و بعد آن‌ها را با انگشتانتان کمی حالت دهید. البته به اندازه‌ای موها را با انگشتان لایه لایه کنید که مطمئن هستید ظاهر مناسبی برای محل کار است و خیلی نامرتب و آشفته نباشد.

French Crop
این مدل که به موی سزار هم معروف است، یک مدل موی فرانسوی مینیمالیستی است و دلیل آن هم در سادگی بیش از اندازه آن است، انگار که هیچ مویی ندارید!
این مدل برای مردان میانسال و با موی نازک خیلی عالی است.

Straight Slick Back
صاف و به عقب مدل داده شده بدون استفاده از هیچ گونه ژل یا تافت، البته می‌توانید کمی بافت موها را با اتو صاف کنید تا کاملا یکدست شود، اما زیبایی این مدل به پرپشت بودن موها و داشتن حالت طبیعی و بدون برق است.