مد جدید دکوراسیون؛ آینه کاری به سبک لوزی

آشنایی با روش های متفاوت برای استفاده از آینه و انواع آن برای جذاب تر شدن دکوراسیون خانه، موضوع جالبی به نظر می رسد. هفته گذشته، مقدمه ای در این باره و اشاره ای به تاریخچه استفاده از آینه کاری شکسته در خانه داشتیم. این هفته می خواهیم نکاتی کاربردی درباره آینه کاری به سبک لوزی در خانه، مطرح کنیم.

محل های مناسب برای آینه کاری لوزی
یکی از روتین ترین روش ها برای دکوراسیون منزل، استفاده از آینه کاری لوزی مانند است. از این روش در قسمت های مختلف منزل می توانید بهره ببرید. به عنوان مثال قسمتی از خانه را که برای چیدمان میز ناهار خوری در نظر دارید، با استفاده از آینه های لوزی مانند، طراحی و ایده پردازی کنید. از این سبک به عنوان یک پارتیشن برای جداسازی قسمتی از منزل نیز می توانید استفاده کنید. آینه کاری به سبک لوزی سبب می شود نور انعکاس بهتری در فضا داشته باشد، به همین دلیل شما به راحتی می توانید در اتاق پذیرایی برای جلوه دادن بیشتر به فضا از این سبک کمک بگیرید. شما می توانید بسته به سلیقه و نیاز خود اندازه لوزی های فضای مد نظر برای طراحی را تغییر دهید. لوزی های بسیار بزرگ نصب ساده تری در مقایسه با لوزی های بسیار کوچک دارد. به همین دلیل باید بگویم که اجرت ساخت لوزی های بزرگ کمتر از لوزی های کوچک است.

توصیه هایی برای خرید و نصب این نوع آینه
آینه های لوزی مزیت بارزی در مقایسه با دیگر آینه ها دارند و آن قابلیت تعویض شان بر اثر آسیب دیدگی با هزینه کمتر است. طی گذر زمان ممکن است آینه هایی که روی دیوار نصب می شوند، بشکنند و نیاز به تعمیر داشته باشند. به همین دلیل به راحتی می توان با تعویض یک آینه از هزینه های اضافی جلوگیری کرد. نمونه دیگری از آینه های لوزی شکل در بازار هستند که به آینه های «سی ان سی» شهرت دارند. این آینه ها شاید از دور تفاوتی با آینه های برش خورده لوزی شکل نداشته باشند اما از نزدیک تفاوت آن ها آشکار است. آینه های «سی ان سی» به صورت یک دست تهیه و نصب می شوند و در صورت شکستن، تمام آینه آسیب می بیند و مزیت آینه های برش خورده را ندارد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم در زمان نصب از متخصص این فن بخواهید آینه های برش خورده را نصب کند. این کار سبب می شود هزینه زیادی در زمان آسیب دیدگی آینه به شما تحمیل نشود. امید است راهنمایی های ارائه شده برای نصب آینه لوزی شکل مفید واقع شده باشد .
نویسنده : راحله عجم اکرامی طراح و ایده پرداز در زمینه دکوراسیون داخلی

 

خراسان/