اطلاعات بسیاری از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

هفته‌های اخیر هفته‌های بسیار خوبی برای طرفداران بازی Red Dead Redemption 2 بوده است چرا که تا به حال اطلاعات بسیاری از بخش‌های مختلف این بازی به انتشار رسیده است. به لطف پیش‌نمایش‌های متعددی که از این بازی انجام شده، ما توانسته‌ایم اطلاعات بسیاری از Red Dead Redemption 2 به دست بیاوریم.

پیش از این دانستیم که این بازی همه حرکات و فعالیت‌های افتخار آمیز و یا ناشایستی که بازی‌باز انجام می‌دهد را به وی برمی‌گرداند. همینطور به نظر می‌رسد که این سیستم به اندازه Red Dead Redemption باینری و خطی نخواهد بود. مشخص شده که در این سیستم پس از این که شما رفتار های افتخار آمیز و یا ناشایست داشته باشید، چیز‌هایی نظیر موسیقی، حالات چهره‌ی‌ آرتور، شیوه ایستادن وی و همینطور شیوه‌ای که راه می‌رود نیز در واکنش به حالت وی تغییر پیدا خواهد کرد.

رابطه با اسب‌ ها هم چیزی است که ما تا به حال از آن چیزهای زیادی شنیده‌ایم و به لطف انتشار توییت‌های جدید هم توانسته‌ایم اطلاعات جدیدی در این زمینه به دست بیاوریم. سپری کردن زمان بیشتر به سواری کردن با اسب، باعث بهبود رابطه بین شما و اسبتان می‌شود که پیش از این هم می‌دانستیم اما اکنون می‌دانیم که این رابطه میزان پیشروی خاص خود را دارد. گذراندن هر سطح شما را قادر می‌سازد که مانورهای متفاوتی به شیوه‌های مختلف با اسب خود انجام دهید که می‌تواند به شیوه‌های موثری صورت بگیرد.

در آخر هم مشخص شد که بازی‌بازان قادر خواهند بود که به طور فیزیکی در بین سلاح‌های مختلف به جست و جو بپردازند که چیزی شبیه به فروشندگان Ammu-Nation در سری بازی‌های Grand Theft Auto است. همچنین کاتالوگ‌هایی نیز در این بازی به کار گرفته شده که شما می‌توانید به آن‌ها هم تلنگری بزنید.

Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ماه برابر با ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ به انتشار خواهد رسید. متن توییت‌های Rockstar Intel را که حاوی اطلاعات جدیدی از این بازی است را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

-Rockstar Games از بیش از هزار بازیگر برای طراحی NPCها استفاده کرده است. تک تک NPCها شخصیت و حالت روحی منحصر به فرد خودشان را دارند.
-آمریکایی‌های اصیل نیز در Red Dead Redemption 2 حضور دارند.
-زمانی که بازی‌ بازان بازی می‌کنند، اعمال و رفتار افتخار آمیز و ناشایست خود را انجام می‌دهند در حالی که راکستار اعلام کرده که این بخش به اندازه چیزی که در نسخه اول این بازی دیدیم، خطی نخواهد بود.
-فروشگاه‌های موزیکال بر اساس تراز اخلاقی شما تغییر پیدا می‌کنند و به آن واکنش نشان می‌ دهند و حالت ایستادن و راه رفتن شخصیت شما به همراه انیمشین‌های صورت او هم تغییر می‌کند.
-هر چه زمان بیشتری را روی اسب خود سپری کنید، رابطه شما در طی چهار سطح، رشد بیشتری می‌کند. هر سطح یک قابلیت سواری جدید اضافه می‌کند مثل به عقب راندن، بر اساس دستور شما یا انجام دادن حرکات نمایشی و یا انجام حرکات منحصر به فرد دیگر.
-شما می‌توانید انتخاب کنید که بین قفسه‌ها جست و جو کنید، نظیر طریقه کارکرد فروشگاه‌های Ammu-Nation در Grand Theft Auto V و یا این که در کاتالوگ‌ها به جست و جو بپردازید. کاتالوگ کمی برای جست و جو کردن راحت‌تر است و مملو است از زبان و تصاویر مربوط به همان دوره زمانی.

 

وین فون/