هادی حجازی‌فر با ماجرای نیمروز ۲ راهی جشنواره فیلم فجر می‌شود

هادی حجازی فر بار دیگر در فعالیت مشترک با محمدحسین مهدویان راهی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر می شود. حجازی فر امسال در نسخه دوم فیلم سینمایی “ماجرای نیمروز” با عنوان “رد خون” به ایفای نقش خواهد پرداخت.
هادی حجازی فر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون سال ۹۷ بیشترین تمرکز خود را روی حضور در آثار شبکه نمایش خانگی گذاشت و همین عاملی شد تا وی کمی در عرصه سینما کم کار باشد.

وی امسال یکی از موفق ترین بازیگران مرد سینمای ایران بود که علاوه بر حضور قدرتمند در جشنواره فیلم فجر پارسال در اکران نوروزی نیز دو فیلم پرفروش “لاتاری” و “به وقت شام” را داشت. حجازی فر بعد از آن نیز اکران دو فیلم دیگر همچون دارکوب و کاتیوشا را پشت سر گذاشت تا یکی از پرکارترین بازیگران سینما در اکران باشد.

حجازی فر که همواره نامش با “محمدحسین مهدویان” گره خورده نخستین فعالیت جدی خود در عرصه سینما را با فیلم “ایستاده در غبار” در نقش شهد احمد متوسلیان بازی کرد و همان زمان نقدهای به شدت مثبتی را از آن خود کرد.

حال حجازی فر بار دیگر در فعالیت مشترک با محمدحسین مهدویان راهی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر می شود. حجازی فر امسال در نسخه دوم فیلم سینمایی “ماجرای نیمروز” با عنوان “رد خون” به ایفای نقش خواهد پرداخت.

البته حجازی فر در فیلم “شاه کش” نیز به ایفای نقش پرداخته که هنوز مشخص نیست آیا کارگردان این اثر آن را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده خواهد کرد یا خیر.

فیلم “گیلدا” به کارگردانی امید بنکدار، دارکوب ساخته بهروز شعیبی و همچنین آستیگمات به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی از جمله آثاری بود که حجازی فر در سال ۹۵ در آنها به ایفای نقش پرداخت. این دو فیلم نیز از آثار اکران نشده حجازی فر هستند.

بعد موفقیت های فیلم “ماجرای نیمروز” و شخص حجازی فر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و در کل سال ۹۶ سالی پرکار و پر التهاب برای این بازیگر خوب سینمای ایران بود. حجازی فر در این سال نقطه هدف بسیاری از کارگردانان برجسته سینمای ایران بود.

حجازی فر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با سه فیلم “به وقت شام”، “لاتاری” و “دارکوب” حضور داشت و حال باید دید وی در سی و هفتمین دوره از این رویداد سینمایی با چند فیلم حضور خواهد داشت.

 

میزان/