ایده‌های نو برای رنگ‌ موی پاییزی

همۀ خانم‌ها همیشه به‌دنبال جدیدترین‌ها برای رنگ مو هستند؛ به‌ویژه رنگ‌ موی پاییزی. شاید در بهار اکثر بانوان باتوجه‌به رنگ سالی که معرفی شده اقدام به رنگ‌کردن موی سرشان کنند تا به‌روز و طبق مُد باشند، اما با تغییر فصل به‌دنبال رنگ مویی تازه و متفاوت می‌گردند. برای خواندن مطلب رنگ موی پاییزی زنانه با ما همراه باشید.

 کارشناسان و آرایشگران امروزه از متدها و تکنیک‌های ظریف و جذابی برای رنگ‌کردن مو بهره می‌برند که دانستن این اصطلاحات خالی از لطف نیست.
مدلی که این روزها بین خانم‌ها خیلی پرطرفدار ظاهر شده، تکنیک آمبره در رنگ‌کردن موهاست. در این متد ساقه‌های مو روشن‌تر از ریشه‌های مو می‌شود و دکلره را بیشتر در قسمت‌های انتهایی مو انجام می‌دهند، طوری که موها در ریشه‌ها تیره است و هرچه از ساقه‌ها پایین می‌آییم روشن‌تر می‌شود.
متد دیگری که این روزها در سالن‌های آرایشی برای رنگ‌کردن موها استفاده می‌کنند بالیاژ است. در این تکنیک که نوع مدرن فویل پیچی مو است، آرایشگر با دست و به‌صورت آزادانه اقدام به رنگ‌گذاشتن می‌کند و مزیت این روش این است که با رشد موهای جدید اصطلاحاً ریشه‌های مو توی ذوق نمی‌زند و موهایتان کاملاً مرتب و شیک خواهد بود.
سومین تکنیک آرایشگران امروزی سامبره است. این روش که نوع ملایم و ظریف‌تر آمبره است طیف تیرگی به روشنی مو بسیار بهتر انجام شده و درنتیجه رنگ موی شما طبیعی‌تر خواهد بود. درواقع نوع جدیدتر آمبره را سامبره می‌نامند.

 

روزچین/