شروع قدرتمندانه هدف والیبالیست‌ها برابر پورتوریکو

تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود برابر نماینده آمریکای شمالی قرار می گیرد.
والیبالیست های ایران روز چهارشنبه رسما کار خود در رقابت های جهانی والیبال ۲۰۱۸ آغاز خواهند کرد و در وارنا به مصاف تیم ملی پورتوریکو خواهند رفت.
شاگردان کولاکوویچ بعد از قهرمانی در بازی های آسیایی، در تورنمنت اسلوونی نتایج خوبی کسب نکردند و هر چند نمایش خوبی به ویژه در دو دیدار پایانی داشتند اما در تقابل با هر سه تیم متحمل شکست شدند.
تیم ملی والیبال ایران در که هفتمین حضور خود در رقابت های جهانی را تجربه می کند، ۴۸ سال قبل برای اولین مرتبه در همین بلغارستان حضور در مسابقات جهانی را تجربه کرد و در هفتمین حضور خود انگیزه های متفاوتی نسبت به گذشته دارد.
والیبالیست های ایران در اولین دیدار خود برابر تیمی قرار می گیرند که دوره قبلی در آخرین دیدار مرحله گروهی برابر این تیم به میدان رفتند. ایران ۴ سال قبل در لهستان نیز برابر پورتوریکو قرار گرفت و توانست در یک دیدار آسان با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را شکست دهد.
تیم ملی ایران نسبت به دوره قبل البته تغییرات زیادی در ترکیب خود داشته و پورتوریکو نیز تیم متفاوتی نسبت به ۴ سال قبل است. تیم ایران در شروع این مسابقات در رده هشتم جهان قرار دارد اما پورتوریکو تیم ۲۹ ام جدول رده بندی FIVB محسوب می شود.
این دیدار از ساعت ۱۸:۳۰ و با قضاوت معمر الکبوب داور اول از الجزایر و یوری رامیرز داور دوم از کشور دومینکن برگزار خواهد شد.

 

ورزش ۳/