تصمیم گیری قبل از سفر به ترکیه/ استعفای مدیرعامل استقلال تایید شد

مدیرعامل باشگاه استقلال از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد.
سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال روز چهارشنبه در بازگشت به تهران از سمت خود در این باشگاه به عنوان مدیرعامل استعفا کرد.
افتخاری که شب گذشته در تمدید قرارداد دو بازیکن خارجی این تیم ناموفق بود، پیش از سفر به کشور ترکیه استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان تقدیم کرده اما به دلیل اهمیت مذاکرات با تیام و جپاروف این استعفا علنی نشد تا موافقت و یا مخالفت با آن بر سرنوشت استقلال تاثیر نگذارد.
روند ضعیف استقلال در برنامه های پیش فصل و افزایش نا رضایتی هواداران دلیل اصلی این استعفا است. به نظر می رسد با توجه به عدم موفقیت در تمدید قرارداد دو بازیکن کلیدی این تیم، مدیرعامل استقلال در بازگشت به تهران دیگر در محل کار خود حاضر نشود تا این استعفا جدی تر از قبل پیگیری شود.
سمت جدید در سازمان لیگ فوتسال
این استعفا امروز در حالی اتفاق افتاد که خبر ورزشی از سمت جدید افتخاری که از سوی مهدی تاج به وی داده شده است رونمایی کرد.
این سایت نوشت: رضا افتخاری مدیر عامل مستعفی باشگاه استقلال به زودی با حکم مهدی تاج به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال انتخاب خواهد شد.
این در حالی است که بخاطر برخی مسائل در فدراسیون فوتبال، رئیس سابق این فدراسیون پیشنهاد ریاست این سازمان را هرگز قبول نکرده و همچنان به عنوان رئیس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا به فعالیت می‌پردازد.
شنیدیم امیرحسین فتحی عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال به زودی جانشین افتخاری خواهد شد. فتحی در زمان ریاست مصطفوی در فدراسیون فوتبال سمت مشاور وکیل حقوقی فدراسیون را برعهده داشت!

 

ورزش ۳/