پیشنهادی جدید برای پخت مرغ

مرغ با اسپاگتی و کلم بروکلی
اسپاگتی با مرغ مدت زمان پخت کوتاهی دارد و مواد اولیه آن در هر خانه‌ای موجود است. توجه کنید که سینه‌های مرغ بدون استخوان باشند (می‌توانید از فیله هم استفاده کنید). هم‌چنین اگر از نمک دریایی استفاده کنید غذای شما طعم دل پذیرتری خواهد داشت.
چی لازم دارم:
سینه مرغ ۶۸۰ گرم
کلم بروکلی ۴۰۰ گرم
اسپاگتی ۲۳۰ گرم
آب مرغ ۱ پیمانه
برگ جعفری ½ پیمانه
آرد سفید ¼ پیمانه
کره ۲ قاشق غذا‌خوری
روغن زیتون ۲ قاشق غذا‌خوری
کیپر ۲ قاشق غذا‌خوری
نمک و پودر فلفل به مقدار لازم
چطور بپزم:
۱- در یک قابلمه بزرگ آب ریخته و کمی نمک اضافه کرده و روی حرارت بگذارید تا جوش بیاید. در این زمان در ظرفی (زیاد گود نباشد) آرد را با نمک و فلفل مخلوط کرده سینه‌های مرغ را در آرد بغلتانید و مطمئن شوید تمام قسمت‌ها آغشته شده است، سپس آرد‌های اضافی آن را بتکانید. یک قاشق غذا‌خوری روغن زیتون را در یک تابه بزرگ روی حرارت نسبتا ملایم گرم کنید. همه تکه‌های مرغ را در تابه ریخته و هر ظرف را ۳ تا ۵ دقیقه تفت دهید تا طلایی شود در صورت لزوم بقیه روغن را نیز اضافه کنید. در نهایت تکه‌های مرغ را در ظرفی بریزید و کنار بگذارید.
۲- در همان تابه که مرغ‌ها را تفت داده‌اید، آب مرغ را بریزید و بگذارید جوش بیاید تا جایی که نیمی از آن باقی بماند. اکنون کلم بروکلی، کیپر و مرغ های تفت خورده را به آب مرغ اضافه کنید. به آرامی مواد را هم بزنید تا مخلوط شوند و هنگامی که به جوش آمد تابه را از روی حرارت برداشته و کره را با مواد مخلوط کنید. در ظرف را بگذارید تا گرم بماند.
۳- اسپاگتی را در قابلمه آب جوش بریزید. اجازه دهید بپزد تا جایی که زیاد نرم نشود حالت خود را از دست ندهد؛ سپس اسپاگتی را آب‌کش کنید.
۴- اکنون اسپاگتی را با مرغ به همراه سسی که آماده کرده‌اید سرو کنید. می توانید از جعفری خرد شده هم برای تزیین استفاده کنید.