تکنیک لباس پوشیدن برای پوست های روشن

یکی از معیارهای انتخاب لباس و نوع پوشش رنگ پوست افراد است، در این مقاله در مورد صاحبان پوست روشن و نحوۀ لباس پوشیدنشان خواهیم گفت، اینکه چگونه لباس‌هایشان را انتخاب کنند تا خوش‌تیپ و جذاب شوند. در همه جای دنیا افرادی با پوست روشن وجود دارند، به خصوص در مناطقی که میزان شدت نور خورشید کمتر است رنگ پوست اهالی آن منطقه روشن است تا بتوانند ویتامین دی بیشتری را جذب کنند.
صاحبان پوست روشن باید تکنیک لباس پوشیدن را بدانند، طوری که بی‌رنگ و رو به نظر نرسند. قطعاً افرادی که رنگ پوستشان روشن است باید سراغ رنگ‌هایی بروند که به ظاهرشان جلوۀ بیشتری دهد؛ البته این بدین معنی نیست که آن‌ها نمی‌توانند سراغ لباس‌هایی با رنگ روشن بروند، انتخاب پوشاکی با رنگ‌های خنثی برای این افراد مناسب است اما نحوۀ ترکیب و قرار گرفتن رنگ‌ها در کنار هم اهمیت داشته و باید به آن توجه کرد.

رنگ‌های مناسب برای صاحبان پوست روشن
زرشکی: انتخاب پوشاکی با طیف رنگ قرمزتیره برای این افراد بسیار شایسته است، هر چه رنگ قرمز تیره‌تر باشد بهتر است، مانند رنگ زرشکی.
سبز: وقتی افرادی که رنگ پوستشان روشن است، لباسی با رنگ سبز بپوشند، رنگ‌دانه‌های صورتی و قرمز پوستشان بیشتر به چشم می‌آید و ظاهر جذاب‌تری خواهند داشت.
سرمه‌ای: تمام رنگ‌های آبی برای افراد با رنگ پوست روشن مناسب است، هر چه رنگ‌های آبی تیره‌تر می‌شوند با رنگ پوست این افراد سازگارتر است.
خاکستری: این رنگ نه روشن است نه تیره و برای پوست روشن شما هم برازنده است.
قهوه‌ای: رنگی برای استایل کلاسیک شما که خوش‌تیپتان می‌کند و به شما می‌آید.

بهتر است این رنگ‌ها را نپوشید!
رنگ‌های پاستل: رنگ‌های خیلی روشن چهرۀ شما را بی‌روح خواهد کرد.
استایل سفید: پوشش سر تا پا سفید برای شمایی که پوستتان روشن است جذاب نخواهد بود.
معمولاً کسانی که رنگ پوستشان روشن است، موهای روشنی هم دارند و رنگ چشمشان سبز یا آبی است، این افراد باید لباس‌هایی بپوشند که با رنگ پوستشان در تضاد است.

روزچین/