ترفندهای آرایشی در بهار ۲۰۱۸

آرایشگران مطرح و بین المللی همواره تغییر آرایش را متناسب با تغییر فصل توصیه می کنند. لوازش آرایشی معمولا به منظور افزایش زیبایی و جذابیت به کار برده می شوند و علاوه بر کیفیت بالا، نحوه استفاده از آنها نیز بسیار مهم است. در این مطلب تصمیم گرفتیم تا مهمترین ترفندها برای آرایش در بهار ۲۰۱۸ را بررسی کنیم:
۱. سایه چشم براق: در فصل بهار رنگ های بسیار روشن مانند کرم، استخوانی و نقره ای که دارای اکلیل هستند، بهترین انتخاب است.
۲. ریمل های رنگی: اگر می خواهی کمی تنوع و شادابی را به آرایش خود اضافه کنی، ریمل های رنگی گزینه مناسبی هستند. برای مثال رنگ سورمه ای علاوه بر تنوع، ظاهری کلاسیک را برای تو به ارمغان می آورد.
۳. کرم پودر با رنگ طبیعی: در سال ۲۰۱۸ پوست طبیعی مورد توجه قرار گرفت و به همین علت کرم پودر های بیش از حد روشن یا تیره توصیه نمی شود.
۴. هایلایتر: منجر به ایجاد سایه روشن در چهره شده و در نتیجه با توجه بر روی قسمت هایی از صورت، زیبایی را افزایش می دهد. برای افراد دارای پوست چرب، هایلایتر پودری بهتر است.
۵. رژگونه ملایم: در این فصل از رژگونه های براق با رنگ های غیر طبیعی یا تند بپرهیز. رنگ های ملایم مانند هلویی و نزدیک به تن پوست پیشنهاد می شود.
۶. برنزرها: برای درخشان شدن پوست کمی برنزر بر روی بالای پیشانی، بینی و استخوان گونه بزن. البته باید به خوبی محو شود تا طبیعی به نظر برسد.

منودلیار/