در فصل سرما به دنبال پوشاک چرم و مخملی باشید - مجله خانواده مرسی تی وی

در فصل سرما به دنبال پوشاک چرم و مخملی باشید

در فصل زمستان می توانید با انتخاب پوشاک چرم و مخمل استایل زیبا و بی نظیری داشته باشید . شلوار چرم طرفداران زیادی دارد و بیشتر در مجلات مد و فشن دیده می شود . برای ست کردن شلوارهای چرم با دیگر لباس ها باید به نکاتی توجه کنید تا استایل زیبا و جذابی داشته باشید .

شلوارهای چرم را می توانید در استایل های روزانه و رسمی به کار ببرید . در استایل های روزانه شلوار چرم به زیبایی با تی شرت های سفید و کت کتان اسپرت ست می شود و حتی می توانید از بافت های زمستانی هم استفاده کنید که در این صورت تیپ بی نظیری داشته باشید. برای انتخاب کفش هم به سراغ بوت ها بروید. برای انتخاب حرفه ای و بی نظیر باید شلوارتان کاملا با اندام تان متناسب باشد.

اگر قصد دارید به یک مهمانی رسمی بروید ، شلوار چرم تان را با یقه اسکی سیاه یا سفید بپوشید و برای انتخاب کفش هایتان به دنبال یک بوت پاشنه دار و بلند باشید . برای تکمیل شدن زیبایی ظاهرتان یک کت طرح دار و فیت را انتخاب کنید .

بهترین پیشنهاد برای استایل خاص و جذاب، ست کردن شلوار چرم با کت های خز دار است. این سبک بیشتر در مجلات معتبر مد و فشن دیده می شود. در مجلات مد و فشن سال ۲۰۱۵ بیشتر پوشاک مخملی به کرات دیده می شود که بیشتر به شکل پالتو، شلوار، کت و … می باشد.

در فصل زمستان بیشتر به دنبال پوشاک گرم ، راحت و در عین حال شیک و مدرن هستیم که بدون شک لباس های مخملی این خصوصیات را دارد . لباس های مخملی در عین زیبایی بسیار ظریف و آسیب پذیرند و نباید در ماشین لباسشویی شسته شوند .

در انتخاب پوشاک مخملی رنگ های آبی کاربنی، قهوه ای و زرشکی بیشترین کاربرد را دارد که به زیبایی با بوت های جیر ست می شوند. برای ست کردن زیورآلات با پوشاک مخملی بهتر است به دنبال یک گوشواره بلند و براق باشید.

بیست ستون/