آموزش آرایش صورت ملایم و طبیعی

اگر دوست دارید خودتان در آرایش حرفه‌ای شوید و پول بی‌زبان را در آرایشگاه هزینه نکنید با روزچین و ویدئوهای آموزش خودآرایی همراه باشید. امروز برای شما خانم‌های خوش سلیقه، آموزش آرایش صورت ملایم را آماده کرده‌ایم. ادامه مقاله آموزش آرایش صورت ملایم را مهمان ما باشید.

اول از همه، برای شروع کار باید خودتان و پوست تان را آماده کنید، پس برای انجام یک آرایش صورت ملایم ابتدا از پوست خود شروع کنید. پوست را با یک شوینده ملایم شسته و اجازه دهید پوستتان نفس بکشد.
کرم پودر آرایشیکرم پودر مناسب
اولین اصل برای آرایش صورت ملایم، استفاده از یک کرم پودر سبک و مناسب برای پوستتان است، قرار است آرایش سبک و ملایمی داشته باشید پس نباید از کرم‌های گریم استفاده کنید. خاطرتان باشد، استفاده از ضد آفتابهای رنگی که SPF 30 دارند، گزینه مناسبی هستند یا کرم پودرهای سبک حاوی ضد آفتاب می‌توانند انتهاب خوبی باشند.
کانسیلر چشم پنهان کردن نواقص صورت
اگر روی صورتتان لک، خال و جای جوش دارید، یا دور چشمان زیبای‌تان حلقه تیره دارد، باید از کانسیلر استفاده کنید. یادتان باشد، کانسیلر روشن چشم، برای زیر چشمان و کانسیلر روشن صورت برای سایه روشن دادن به پوست است. نحوه استفاده از کانسیلر در ویدئوی پایان مقاله آمده است.
پودر پنکک
برای گرفتن براقی پوست برای نواحی مانند پیشانی و بینی و… باید از پنکک استفاده کنید. البته انتخاب رنگ آن وابسته به رنگ پوستتان است. در انتخاب رنگ پودر پنکک عجله نکنید و سر حوصله بهترین رنگی که به پوستتان می‌آید را انتخاب کنید.
رنگ های ملایم آرایش
در آرایش ملایم صورت از رنگ‌های گرم استفاده کنید
از رنگ‌های گرم استفاده کنید
برای داشتن یک آرایش ملایم و زیبا سعی کنید از رنگ های گرم در آرایشتان استفاده کنید. نمونه‌های خوبی از رنگ‌های گرم را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید که شامل کرم، کالباسی، مسی، گلبهی و صورتی ملایم انتخاب‌های خوبی هستند.
پالت سایه
برای سایه یک رنگ کمی تیره‌تر از رنگ پوست خودتان انتخاب کنید. سایه را به تدریج از تیره به روشن بزنید تا طیف رنگی ملایمی داشته باشد و سایه‌تان خط و لبه نداشته باشد. سایه چشم باید فید شود.
مداد رنگی چشم
برای اینکه جلوه زیباتر و متفاوت‌تری به آرایش‌تان بدهید می‌توانید از مدادهای رنگی برای داخل چشمانتان استفاده کنید.
ریمل چشم ریمل
شما می‌توانید از دو نوع فرچه برای ریمل زدن استفاده کنید. یک فرچه کوچک برای مژه‌های زیری، و یک فرچه بزرگ برای مژه های بالایی. حتما فرچه ریمل را قبل از استفاده به لبه ریمل بکشید تا بیشتر مواد را به خود نگیرد و در نتیجه مژه‌هایتان به هم نچسبد. ریمل را ابتدا به نوک مژه‌ها بزنید تا آنها را دانه‌دانه کند و در نهایت از انتهای مژه به سمت بالا بکشید.
خط چشم ماژیکی
برای کشیدن خط چشم می توانید از خط چشم‌های ماژیکی استفاده کنید که راحت‌تر هستند اما با خط چشم‌های فشرده همراه با قلم هم می‌توانید خط چشم بکشید.
روزچین/