حقایقی مهم درباره رژلب

از گذشته تا به امروز رژلب ها با هدف افزایش اعتماد به نفس و شجاعت در رنگ های متنوعی عرضه شده اند. اما در پشت پرده تولید و استفاده از این محصول پرطرفدار، رازها و حقایقی وجود دارد که در این مقاله آنها را باهم می خوانیم:

۱. رژلب و لب های خشک
افرادی با پوست خشک دارای لب های نسبتا خشک نیز هستند و استفاده از رژلب های ۲۴ ساعته و یا ارزان قیمت منجر به خشک و حساس شدن لب های آنها می شود. بهترین راه برای جلوگیری از این موضوع مخصوصا در فصول سرد، استفاده از مرطوب کننده های لب (لیپ بالم) قبل از زدن رژلب است.

۲. رژلب های حاوی سرب
سرب و آلومینیوم تاثیر مخربی بر روی سیستم عصبی بدن ما گذاشته و در دراز مدت منجر به بروز بیماری هایی نظیر سرطان، مشکلات قلبی و آلزایمر می شوند. علاوه بر رژلب های ارزان قیمت و نامرغوب، رژلب هایی با رنگ تیره نیز حتی در صورت مرغوب بودن، حاوی مقداری سرب هستند.

۳. ترکیب کردن رژلب ها
اغلب آرایشگران مطرح برای زیباتر شدن آرایش از این ترفند استفاده می کنند. به یاد داشته باش که رنگ اول باید رنگی نزدیک به تن پوست باشد و رنگ دوم کمی براق و هماهنگ با آرایش تو انتخاب شود.

۴. زمان خرید رژلب
طبق تحقیقات زمانی که دچار تنش و استرس می شویم، نیاز به جذاب بودن در ما افزایش پیدا می کند. از آنجاییکه اکثر افراد رژلب را اصلی ترین رکن آرایش تصور می کنند، برای کاهش تنش این محصول در زمان و البته مکان نامناسب خریداری می شود. به یاد داشته باش که بهتر است رژلب را فقط از فروشگاه های معتبر تهیه کنی.

۵. تاثیر رژلب بر جذابیت و اعتماد به نفس
در واقع می توان گفت چشم ها وظیفه جذب افراد را به عهده دارند، اما از آنجاییکه ما با استفاده از این محصول احساس شادی و اعتماد به نفس بیشترب پیدا می کنیم، ناخودآگاه به دیگران نیز این احساس را انتقال می دهیم و این موضوع در جلب اعتماد و توجه افراد بسیار موثر است.

منودلیار/


تگ ها