سفر به موناکو/دومین کشور کوچک جهان

امروز به دومین کشور کوچک جهان یعنی موناکو سفر می کنیم. این شبه جزیره ی دو کیلومتری در دریای مدیترانه و در نزدیکی جنوب فرانسه قرار گرفته. اما با وجود کوچکی اش منظره های خیره کننده ی بسیاری را به شما نشان می دهد. تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید و گشتی در شاهزاده نشین اروپا بزنید.

اولین صحنه ای که با آن روبرو می شویم،آسمانی آبی شهر است که البته برای چنین جزیره ای جای تعجب ندارد. تمامی فضای شهر با مجموعه ی زیبایی از گیاهان و درختان زیبا همچون نخل و گل های صورتی رنگ تزئین شده و حال و هوای شهر را بسیار دل انگیز نموده. از تفریحات و تجارتی که بسیار در این دیار رواج دارد کشتیرانی است که هم برای حمل بار و مسافر و هم برای تفریحاتی کوتاه در دریای مدیترانه استفاده می شود.

می توانید به همراه فنجان قهوه ی صبحگاهیتان در کنار اسکله قدم بزنید و کشتی های متنوع را بشمارید. اگر هم که اهل کوه نوردی هستید می توانید از کوه های نسبتا سرسبز اش بالا روید و تمام شهر را در یک نگاه مشاهده کنید. و اما در شهر از ساختمان هایی با معماری اروپایی برایتان سخن می گوییم. مجتمع های ساختمانی زیبا و نسبتا مدرن هم برای سکونت در نظر گرفته شده. در این گشت و گذار حتما متوجه تمیزی بسیار و هوای تمیز این جزیره می شوید.