تمهیدات ترافیکی پلیس برای نماز عید قربان

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه نماز عید قربان را در مصلی تهران تشریح کرد.

سرهنگ حسن عابدی، درباره تمهیدات پلیس برای مراسم عید سعید قربان اظهار کرد: از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه همکاران من در اطراف مصلی امام خمینی مستقر شده و از ساعت ۵:۳۰ صبح جمعه عملیات پاکسازی معابر اطراف مصلی تهران در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برای برگزاری این مراسم محدودیت و ممنوعیت ترافیکی اعمال نشده، گفت: اما ممنوعیت توقف در طول خیابان قنبرزاده، بزرگراه رسالت و طول خیابان شهیدبهشتی وجود داشته و چنانچه خودرویی در ساعات اقامه نماز عید سعید قربان در این معابر توقف کرده باشد، ماموران پلیس نسبت به جابه‌جایی آن اقدام خواهند کرد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پارکینگ‌های مجموعه مصلی برای پارک خودروهای نمازگزاران پیش‌بینی شده است گفت: درخواست ما از نمازگزاران این است که حتما خودروهای خود را در پارکینگ پارک کرده و تا حد امکان از مترو و اتوبوس برای حضور در مصلی استفاده کنند.

به گفته عابدی، ممکن است در صورت حجم ترافیک محدودیت‌های مقطعی توقف در اطراف مصلی تهران اعمال شود.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره خودروهایی که ممکن است توسط مأموران پلیس راهور منتقل شوند گفت: مالکان این خودروها می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ و اعلام شماره پلاک از محل خودروی خود مطلع شوند.
ایسنا/